Producenci

Sofa modułowa MIAMI SOFT Baxter

Dostępność: na zamówienie
Cena: 61 600,00 zł 61600.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Projekt: Paola Navone, 2022

Informal to charakter współczesności. Koncepcja ta rozwinęła się, wnosząc eleganckie oderwanie od etykiety do każdej sfery życia codziennego. W Baxterze do kolekcji, które najlepiej wyrażają ten sentyment, należy Miami.
Wszechstronna, modułowa i zdefiniowana przez materiały obrobione zgodnie z włoską tradycją zaktualizowaną poprzez badania i innowacje, ewoluuje w linię sof Soft. "Odrobina dodatkowego komfortu, która po raz kolejny potwierdza mistrzowskie podejście firmy Baxter do produkcji niezwykle miękkiej skóry" - tak entuzjastycznie wyjaśnia Paola Navone, która powracając do tego, co już istniało, odnawia je z wyrafinowaną zmysłowością, którą potrafi zaszczepić w swoich projektach.

Cena jest ceną "od" za sofę 260 x 108 cm. 

Miami Soft, poprzez delikatność nadaną aksamitną ręką tapicerce, wykończonej surowymi szwami, oraz plastyczną elastyczność elementów, którymi można ją uzupełnić - poduszki w kilku rozmiarach oraz poduszki z bolsterem, jedna niezależna, a druga na oparciu - przypomina ideę zarządzania wnętrzem sfotografowaną w magazynach o designie z lat 50-tych i 60-tych. W tym systemie kodów stylistycznych, w którym architektura stopniowo opuszczała nurt modernistyczny, by przyjąć nowe rozwiązania, w centrum domu znajduje się osoba, która w nim mieszka, a istotne jest, by przedmioty odzwierciedlały jej osobowość.

Stąd rosnące w kolejnych dekadach znaczenie salonu: miejsca, w którym przyjmujemy gości i które w razie potrzeby staje się centralnym punktem przyjęcia, ale także pomieszczenia, które poświęcone prywatnemu relaksowi jest bijącym sercem domu. Tutaj, dzięki Miami Soft, która jest "idealna do oddania się naturalnemu relaksowi lub rozmowie", Baxter rozwija i podsumowuje ten dualizm: kluczową cechą sofy jest jej dwustronność, ustawiona w centrum pokoju zaprasza do zajęcia miejsca po ulubionej stronie, aby podkreślić swobodę podejścia do przestrzeni domowej. Co więcej, przesuwając poduszkę z bolsterem, można wydłużyć lub skrócić siedzisko, tak abyś był całkowicie otulony lub cieszył się bardziej zrelaksowanym komfortem.
Ponownie mamy tu do czynienia z nieformalnością, która jest wyrazem kulturalnego oderwania się od rzeczywistości, skoncentrowanego na dobrym samopoczuciu gościa i przyjemności, jaką oddajemy sobie otaczając się intymnym pięknem, które wie jak nas zadowolić i przywrócić harmonię nawet najbardziej niespokojnym duszom.

Sofa modułowa, dostępna bardzo duża ilość wariantów. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl