Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU oraz płatności BlueMedia, do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.
 • Raty Inbank - raty 0% dla wartości zakupów powyżej 300 zł dokonanych przez sklep internetowy w rozłożeniu do 6 rat. Maksymalna dostępna liczba rat to 48 miesięcy, powyżej 6 rat naliczane są odsetki.  Istnieje możliwość wybrania dnia miesiąca spłaty rat.
  Po wybraniu w koszyku opcji Raty Inbank zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie wypełnisz formularz. Po wypełnieniu formularza i wysłaniu zamówienia, pracownicy naszego sklepu zweryfikują Twoje zamówienie pod względem dostępności danego produktu (czasu realizacji, wybranych wykończeń i cenę), a następnie zatwierdzą zamówienie lub skontaktują się z Tobą w razie wątpliwości. Następnie po zaakceptowaniu zamówienia przez nasz sklep, Inbank poprosi o podpisanie prostej i przejrzystej umowy ratalnej zawieranej elektronicznie. Na każdym etapie my, jak i pracownicy Inbank jesteśmy do dyspozycji w razie pytań.
  Aplikacja ratalna Inbank to najnowocześniejsze rozwiązanie w polskim e-commerce. 

 

W naszym sklepie dostępne są poniższe formy płatności:

 • Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
 • Przelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
 • BLIK - za pomocą kodu z aplikacji mobilnej banku,
 • PayU - za pomocą przelewu przez platformę PayU.
 • Raty O% Inbank - umowa online zawierana z bankiem Inbank na 6 rat, powyżej 6 rat naliczane są odsetki.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl