Czas realizacji zamówienia

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

 TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

 

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW

 

Przy każdym produkcie podany jest termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 48 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu tygodni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Przy produktach, przy których widzisz "Zapytaj nas" o termin dostawy nie udało nam się określić terminu dostawy, gdyż składa się na to więcej czynników, takich jak brak informacji o stanach magazynowych producenta czy wahania w dostępności produktu lub produkt jest produkowany na indywidualne zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

FORMA PŁATNOŚCI

 

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
  • Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.
  • Płatność przy odbiorze - dostępna przy odbiorze osobistym, jeśli ten nastąpi w przeciągu 14 dni.

» shop-open-tag/formy-platnosci">formy płatności 

  

FORMA DOSTAWY

 

  • Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
  • Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.
  • Przy firmie transportowej czas realizacji zależny jest także od Państwa możliwości odbioru. 

» shop-open-tag/koszt-dostawy">koszt dostawy

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl