O NAS

  

Polem naszego działania od ponad 20 lat jest niezmiennie kompleksowa i profesjonalna aranżacja wnętrz mieszkalnych oraz publicznych. Oferujemy do sprzedaży dizajnerskie produkty własne oraz wielu starannie wybranych najbardziej renomowanych marek.

Bierzemy udział w prestiżowych konkursach i międzynarodowych targach branżowych, a także poprzez wystawy, publikacje i prezentacje w dyskusji o projektowaniu w Polsce.

Selekcjonujemy morze dostępnych na rynku produktów pod kątem oczekiwań klienta, budżetu i charakteru inwestycji. Szukamy optymalnych rozwiązań. Opieramy się na tych najbardziej sprawdzonych, a jeśli klient daje nam zielone światło eksperymentujemy!

Klientom indywidualnym oferujemy fachową pomoc w aranżacji oraz doborze i zakupie różnorodnych artykułów wyposażenia mieszkań, a architektom i inwestorom kompleksowe wsparcie w realizacji wnętrz biur, hoteli, barów i restauracji, muzeów.

Na zamówienia restauracji i hoteli projektujemy i wykonujemy nietypowe meble oraz obiekty ceramiczne wykorzystując nasze osobiste doświadczenia wynikające ze specjalizacji w sztuce użytkowej.

Unikalne meble, oświetlenie, dywany, tapety, tkaniny i wykładziny dekoracyjne oraz obiektowe, ceramikę i inne niespotykane elementy wyposażenia wnętrz prezentujemy na ponad 500m2 powierzchni ekspozycyjnej w centrum Krakowa. Umożliwiamy także zakupy online poprzez dostępny na naszej stronie sklep internetowy.

Profesjonalny serwis przy zakupie zapewniają klientom wykwalifikowani projektanci wnętrz, którzy doradzają co i z jakiego powodu wybrać bazując na swojej jak najlepszej wiedzy i doświadczeniu.

Obok renomowanych firm i światowych marek z największą dumą polecamy bliskie naszemu sercu najlepsze polskie produkty.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl