Aleksandra Twardowska

Aleksandra Twardowska

Architekt wnętrz i scenograf. Absolwentka Architektury Wnętrz na Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. W 2001 roku ukończyła studia, otrzymując wyróżnienie i medal rektora Akademii. Rok później została wyróżniona przez Prezydenta Miasta Krakowa specjalnym Stypendium Twórczym. W kolejnych latach była laureatką wielu ogólnopolskich konkursów architektonicznych.

Prowadzi własną pracownię projektową, w której powstają wnętrza i scenografie. Projektantka stosuje eksperymenty na pograniczu designu i rzeźby. We wnętrzach jej projektu widoczne jest zamiłowanie do estetyki minimalizmu i umiejętne łączenie tego trendu z klasycznymi formami. Jest autorką wielu ekskluzywnych wnętrz hoteli, apartamentów i restauracji.

Dorota Urbańczyk–Wójtowicz

Dorota Urbańczyk–Wójtowicz

Twórczyni i właścicielka DoDesign, marki pod którą tworzy unikatowe wnętrza. Jest absolwentką wydziału Architektury na Krakowskiej Politechnice. W dorobku posiada liczne realizacje wnętrz restauracji, butikowych hoteli a także prywatnych rezydencji i apartamentów.

W swoich projektach umiejętnie zestawia klasykę z przedmiotami od znanych projektantów lub elementami stylu vintage. Pomimo wrażenia luksusu wnętrza pozostają ciepłe i nie onieśmielają.

Dorota Urbańczyk–Wójtowicz jest ambasadorką amerykańskiej marki Benjamin Moore – producenta wyjątkowych farb do wnętrz.

Jerzy Cyganiewicz

Jerzy Cyganiewicz

Rzeźbiarz i projektant wnętrz. W 1991 roku z wyróżnieniem ukończył Krakowską Akademię Sztuk Pięknych. Prowadzi własną pracownię w której powstają obiekty jego projektu – rzeźby, meble, przedmioty użytkowe.

Wśród ważniejszych zrealizowanych projektów wnętrz znajdują się znane krakowskie restauracje. Indywidualny charakter wnętrz powstaje za sprawą zastosowania unikatowych przedmiotów pochodzących z pracowni Jerzego Cyganiewicza.

Jego prace były wielokrotnie prezentowane w najpopularniejszych polskich pismach poświęconych wnętrzom, a także w magazynie telewizyjnym „Styl”, na kanale TVN 24.